Η επίσημη σελίδα του fuelGR στο Facebook πρόσφατα πέρασε τα 1000 likes! Το fuelGR γιορτάζει και κληρώνει ένα σετ μοκετών αυτοκινήτου 5 τεμαχίων. Για να λάβετε μέρος στην κλήρωση πρέπει να κάνετε κλικ στην εικόνα του διαγωνισμού επάνω και έπειτα να ακολουθήσετε τα παρακάτω βήματα:
- Like στη δημοσίευση στο Facebook
- Like στη σελίδα του fuelGR στο Facebook
- Δημόσιο share της δημοσίευσης
Έγκυρες θα είναι οι συμμετοχές που θα ακολουθήσουν τα παραπάνω βήματα μέχρι τις 26/11/2017 ώρα 18:00. Ο νικητής θα προκύψει με κλήρωση και θα ενημερωθεί το βράδυ της ίδιας μέρας.
Καλή τύχη!